MONTECHnz s.r.o. montáž a výroba plastových a hliníkových okien,
dverí, roliet, žalúzií, sieťok proti hmyzu, výkladov, terás, garážových brán,
zastrešení a zimných záhrad...
 

 
 
Aluplast IDEAL 4000 Economic
5 komorový systém so šírkou 70 mm, s dvomi plochami dorazového tesnenia, má veľmi dobré tepelno a zvukovoizolačné vlastnosti (1,3 W/m2k wg DIN 52619) a spĺňa už dnes štandarty pre zajtrajšok. Masívna konštrukcia profilov a veľké komory na oceľovú výstuž zaručujú optimálne statické parametre a umožňujú výrobu veľkorozmerných okien. Vysokú tepelnú a statickú izoláciu zabezpečuje 5 komorová konštrukcia profilu. Originálne a harmonické tvary spájajú najmodernejšiu techniku s najvyšším užívateľským pohodlím. Hladká povrchová úprava uľahčuje údržbu. 
Aluplast IDEAL 4000 Roundline
Zaoblený 5 komorový profil, hĺbka 70mm s dvojitým dorazovým tesnením, pre zvýšené nároky na tepelnú izoláciu, koeficient Uf =1,3 W/m2K,  moderný dizajn, vymeniteľné tesnenia, 15 stupňový úkos rámu a krídla pre optimálny odtok dažďovej vody. Rámy a krídla sú už v základe vyztužené špeciálnymi oceľovými, pozinkovanými výztuhami v tvare U, ktoré zaisťujú ich maximálnu pevnosť. Originálny systém odvodnenia rámu umožňuje optimálny odtok nežiadúcej vody z profilu. Jednoduchá možnosť dovybavenia na kontrolované vetranie obytného priestoru (Regel-Air).
Aluplast IDEAL 6000
6 komorový profil so stredovým (tretím) tesnením.Stavebná hĺbka 80 mm, vynikajúca zvuková ochrana a tepelná izolácia (koeficient Uf´1,2 W/m2K), vhodné pre nízkoenergetické domy. Prostredníctvom použitia špeciálne vyvinutých výstuží dosiahol dokonca tento systém v spojitosti so špeciálnymi sklenými výplňami štandart pre pasívny dom. Špeciálnou konštrukciou vzniká okrem toho veľmi štíhly vzhľad krídla, ktoré okno tvorivo zvýrazní a robí ho mimoriadne atraktívnym.  Ďalej profil disponuje obzvlášť chránenou komorou pre kovanie na optimálnu ochranu proti vlámaniu, má skryté uloženie stredového tesnenia v krídle,  kryté a neviditeľné odvodňovanie, moderný dizajn...
Aluplast IDEAL 7000
S týmto vysoko kvalitným systémom IDEAL 7000® nemusel aluplast urobiť kompromisy nielen z optického, ale ani technického hľadiska a využil prednosti ako zo známeho systému IDEAL 4000®, ako aj osvedčeného systému so stredovým tesnením IDEAL 6000® pri rovnakej stavebnej hĺbke. Koncept kompatibility systému IDEAL zretelne dokazuje ako je možné šetriť náklady a skladové zásoby čo je výhodné aj pre koncového zákazníka.Plastové profily aluplast® sú garantom najvyššej miery individualizmu a bezpečnosti v budovách a rodinných domoch.